Sırbistan’a Proje Taşımacılığı

“Sırbistan’a Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Sırbistan’a proje taşımacılığı, Sırbistan’a taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Sırbistan’a proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Sırbistan’a birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Sırbistan’ın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Sırbistan’a ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Sırbistan’a proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Sırbistan PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Sırbistan’a Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Sırbistan’a Yol izni alma,
Sırbistan’a Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Sırbistan’a Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Sırbistan’a Yerel bilgilendirme,
Sırbistan’a Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Sırbistan’a Ağır yük taşımacılığı,
Sırbistan’a Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Sırbistan’a Sipariş izleme,
Sırbistan’a Vinç ve survey,
Sırbistan’a Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Sırbistan’a Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Sırbistan’a Emtia sigortası,
Sırbistan’a Belge çıkışı,
Sırbistan’a Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Sırbistan’a Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Sırbistan’a Buhar ve gaz türbinleri,
• Sırbistan’a Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Sırbistan’a Tank ve basınç araçları,
• Sırbistan’a Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Sırbistan PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Sırbistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Sırbistan’a taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Sırbistan’a proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Sırbistan’a bazen bazı projelerin Sırbistan’a hava, Sırbistan’a kara, Sırbistan’a tren, Sırbistan’a gemi, Sırbistan’a deniz, Sırbistan’a kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Sırbistan’a proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Sırbistan’a hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Sırbistan’a proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.