Sırbistan'a Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Sırbistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Sırbistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Sırbistan’a Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Sırbistan’ın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Sırbistan’a yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Sırbistan’a fuar alanı handling servislerinin sunulması, Sırbistan’a depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Sırbistan Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Sırbistan’a aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Sırbistan’a bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Sırbistan’a gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Sırbistan’a ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Sırbistan Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Sırbistan’a fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Sırbistan’a fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Sırbistan’a bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Sırbistan’a tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Sırbistan’a birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Sırbistan’a fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Sırbistan’a bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Sırbistan’a muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Sırbistan’a en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Sırbistan’a Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Sırbistan’a Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Sırbistan’a Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Sırbistan’a Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Sırbistan’a İç taşıma

Sırbistan’a Dokümantasyon

Sırbistan’a Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Sırbistan’a Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Sırbistan’a özel sergiler, Sırbistan’a kongreler, toplantılar ve Sırbistan’a konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Sırbistan’a katılımcı firmalar, Sırbistan’a stand imalatçıları, Sırbistan’a fuar ve Sırbistan’a sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Sırbistan’a Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sırbistan’a Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Sırbistan’a Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Sırbistan’a Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Sırbistan’a Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Sırbistan’a yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Sırbistan’a  yüksek hizmet kalitesi, Sırbistan’a dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Sırbistan’a Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Sırbistan’a  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Sırbistan’a Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Sırbistan’a bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Sırbistan’a o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Sırbistan’a gitmesi için mal uçağa yüklenir. Sırbistan’a gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Sırbistan’a gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Sırbistan’a gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Sırbistan’a Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Sırbistan’a Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Sırbistan’ın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Sırbistan’a bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Sırbistan’a poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: