SIRBISTAN YURTDIŞI KARGO

Sırbistan Yurtdışı Kargonuzu Sırbistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sırbistan Doküman gönderimi, Sırbistan Dosya gönderimi, Sırbistan Evrak gönderimi, Sırbistan Pasaport gönderimi, Sırbistan Numune gönderimi, Sırbistan Paket gönderimi, Sırbistan Hediye gönderimi ve Sırbistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Sırbistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Sırbistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Sırbistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Sırbistan’a sevki yapılır.
Sırbistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Sırbistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Sırbistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Sırbistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Sırbistan DHL, Sırbistan FedEx ve Sırbistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Sırbistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Sırbistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Sırbistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Sırbistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Sırbistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Sırbistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Sırbistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SIRBISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Sırbistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Sırbistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Sırbistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Sırbistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Sırbistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Sırbistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Sırbistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Sırbistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Sırbistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Sırbistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Sırbistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.