Sırbistan-Karadağ’a Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Sırbistan-Karadağ’a adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Sırbistan-Karadağ’a uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Sırbistan-Karadağ’a kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Sırbistan-Karadağ’a nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Sırbistan-Karadağ’a Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Sırbistan-Karadağ’a bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Sırbistan-Karadağ’a Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Sırbistan-Karadağ’a kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Sırbistan-Karadağ’a özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Sırbistan-Karadağ’a firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Sırbistan-Karadağ’a Özel Taşıma Faaliyetleri

Sırbistan-Karadağ’a firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Sırbistan-Karadağ’a Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Sırbistan-Karadağ’a  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Sırbistan-Karadağ’a karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Sırbistan-Karadağ’a denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Sırbistan-Karadağ’a Elektrik trafoları taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Sırbistan-Karadağ’a Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Enerji santralleri taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Beton santralleri taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Sırbistan-Karadağ’a Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Sırbistan-Karadağ’a Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Sırbistan-Karadağ’a bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a bazı yüklerde Sırbistan-Karadağ’a günlük hareket saatleri, Sırbistan-Karadağ’a taşımaya devam edilecek saatler, Sırbistan-Karadağ’a hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Sırbistan-Karadağ’a Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Sırbistan-Karadağ’a araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Sırbistan-Karadağ’a bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.