SIRBISTAN-KARADAĞ YURTDIŞI KARGO

Sırbistan-Karadağ Yurtdışı Kargonuzu Sırbistan-Karadağ Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sırbistan-Karadağ Doküman gönderimi, Sırbistan-Karadağ Dosya gönderimi, Sırbistan-Karadağ Evrak gönderimi, Sırbistan-Karadağ Pasaport gönderimi, Sırbistan-Karadağ Numune gönderimi, Sırbistan-Karadağ Paket gönderimi, Sırbistan-Karadağ Hediye gönderimi ve Sırbistan-Karadağ Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Sırbistan-Karadağ acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Sırbistan-Karadağ Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Sırbistan-Karadağ gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Sırbistan-Karadağ’a sevki yapılır.
Sırbistan-Karadağ Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Sırbistan-Karadağ gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Sırbistan-Karadağ acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Sırbistan-Karadağ Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Sırbistan-Karadağ DHL, Sırbistan-Karadağ FedEx ve Sırbistan-Karadağ UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Sırbistan-Karadağ Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Sırbistan-Karadağ kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Sırbistan-Karadağ Kargo Takip Numarası, gönderiniz Sırbistan-Karadağ’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Sırbistan-Karadağ’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Sırbistan-Karadağ gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Sırbistan-Karadağ’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SIRBISTAN-KARADAĞ’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Sırbistan-Karadağ Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Sırbistan-Karadağ kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Sırbistan-Karadağ koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Sırbistan-Karadağ kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Sırbistan-Karadağ kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Sırbistan-Karadağ Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Sırbistan-Karadağ’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Sırbistan-Karadağ paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Sırbistan-Karadağ yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Sırbistan-Karadağ Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Sırbistan-Karadağ Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.