SINGAPUR YURTDIŞI KARGO

Singapur Yurtdışı Kargonuzu Singapur Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Singapur Doküman gönderimi, Singapur Dosya gönderimi, Singapur Evrak gönderimi, Singapur Pasaport gönderimi, Singapur Numune gönderimi, Singapur Paket gönderimi, Singapur Hediye gönderimi ve Singapur Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Singapur acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Singapur Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Singapur gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Singapur’a sevki yapılır.
Singapur Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Singapur gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Singapur acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Singapur Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Singapur DHL, Singapur FedEx ve Singapur UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Singapur Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Singapur kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Singapur Kargo Takip Numarası, gönderiniz Singapur’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Singapur’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Singapur gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Singapur’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SINGAPUR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Singapur Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Singapur kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Singapur koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Singapur kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Singapur kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Singapur Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Singapur’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Singapur paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Singapur yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Singapur Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Singapur Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.