Şili’ye Proje Taşımacılığı

“Şili’ye Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Şili’ye proje taşımacılığı, Şili’ye taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Şili’ye proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Şili’ye birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Şili’nin belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Şili’ye ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Şili’ye proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Şili PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Şili’ye Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Şili’ye Yol izni alma,
Şili’ye Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Şili’ye Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Şili’ye Yerel bilgilendirme,
Şili’ye Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Şili’ye Ağır yük taşımacılığı,
Şili’ye Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Şili’ye Sipariş izleme,
Şili’ye Vinç ve survey,
Şili’ye Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Şili’ye Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Şili’ye Emtia sigortası,
Şili’ye Belge çıkışı,
Şili’ye Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Şili’ye Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Şili’ye Buhar ve gaz türbinleri,
• Şili’ye Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Şili’ye Tank ve basınç araçları,
• Şili’ye Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Şili PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Şili’ye proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Şili’ye taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Şili’ye proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Şili’ye bazen bazı projelerin Şili’ye hava, Şili’ye kara, Şili’ye tren, Şili’ye gemi, Şili’ye deniz, Şili’ye kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Şili’ye proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Şili’ye hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Şili’ye proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.