Şili’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Şili’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Şili’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Şili’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Şili’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Şili’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Şili’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Şili’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Şili’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Şili’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Şili’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Şili’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Şili’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Şili’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Şili’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Şili’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Şili’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Şili’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Şili’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Şili’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Şili’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Şili’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Şili’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Şili’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Şili’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Şili’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Şili’ye Beton santralleri taşımacılığı

Şili’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Şili’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Şili’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Şili’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Şili’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Şili’ye bazı yüklerde Şili’ye günlük hareket saatleri, Şili’ye taşımaya devam edilecek saatler, Şili’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Şili’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Şili’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Şili’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Şili’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Şili’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.