ŞILI YURTDIŞI KARGO

Şili Yurtdışı Kargonuzu Şili Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Şili Doküman gönderimi, Şili Dosya gönderimi, Şili Evrak gönderimi, Şili Pasaport gönderimi, Şili Numune gönderimi, Şili Paket gönderimi, Şili Hediye gönderimi ve Şili Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Şili acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Şili Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Şili gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Şili’ye sevki yapılır.
Şili Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Şili gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Şili acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Şili Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Şili DHL, Şili FedEx ve Şili UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Şili Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Şili kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Şili Kargo Takip Numarası, gönderiniz Şili’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Şili’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Şili gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Şili’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ŞILI’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Şili Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Şili kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Şili koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Şili kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Şili kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Şili Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Şili’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Şili paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Şili yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Şili Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Şili Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.