Sierra Leone’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Sierra Leone’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Sierra Leone’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Sierra Leone’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Sierra Leone’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Sierra Leone’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Sierra Leone’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Sierra Leone’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Sierra Leone’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Sierra Leone’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Sierra Leone’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Sierra Leone’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Sierra Leone’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Sierra Leone’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Sierra Leone’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Sierra Leone’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Sierra Leone’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Sierra Leone’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Sierra Leone’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Sierra Leone’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Sierra Leone’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Sierra Leone’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Sierra Leone’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Sierra Leone’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Sierra Leone’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Sierra Leone’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Sierra Leone’ye Beton santralleri taşımacılığı

Sierra Leone’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Sierra Leone’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Sierra Leone’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Sierra Leone’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Sierra Leone’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Sierra Leone’ye bazı yüklerde Sierra Leone’ye günlük hareket saatleri, Sierra Leone’ye taşımaya devam edilecek saatler, Sierra Leone’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Sierra Leone’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Sierra Leone’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Sierra Leone’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Sierra Leone’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Sierra Leone’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.