SIERRA LEONE YURTDIŞI KARGO

Sierra Leone Yurtdışı Kargonuzu Sierra Leone Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Sierra Leone Doküman gönderimi, Sierra Leone Dosya gönderimi, Sierra Leone Evrak gönderimi, Sierra Leone Pasaport gönderimi, Sierra Leone Numune gönderimi, Sierra Leone Paket gönderimi, Sierra Leone Hediye gönderimi ve Sierra Leone Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Sierra Leone acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Sierra Leone Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Sierra Leone gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Sierra Leone’ye sevki yapılır.
Sierra Leone Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Sierra Leone gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Sierra Leone acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Sierra Leone Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Sierra Leone DHL, Sierra Leone FedEx ve Sierra Leone UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Sierra Leone Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Sierra Leone kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Sierra Leone Kargo Takip Numarası, gönderiniz Sierra Leone’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Sierra Leone’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Sierra Leone gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Sierra Leone’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SIERRA LEONE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Sierra Leone Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Sierra Leone kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Sierra Leone koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Sierra Leone kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Sierra Leone kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Sierra Leone Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Sierra Leone’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Sierra Leone paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Sierra Leone yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Sierra Leone Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Sierra Leone Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.