Seyşeller’e Proje Taşımacılığı

“Seyşeller’e Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Seyşeller’e proje taşımacılığı, Seyşeller’e taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Seyşeller’e proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Seyşeller’e birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Seyşeller’in belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Seyşeller’e ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Seyşeller’e proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Seyşeller PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Seyşeller’e Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Seyşeller’e Yol izni alma,
Seyşeller’e Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Seyşeller’e Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Seyşeller’e Yerel bilgilendirme,
Seyşeller’e Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Seyşeller’e Ağır yük taşımacılığı,
Seyşeller’e Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Seyşeller’e Sipariş izleme,
Seyşeller’e Vinç ve survey,
Seyşeller’e Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Seyşeller’e Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Seyşeller’e Emtia sigortası,
Seyşeller’e Belge çıkışı,
Seyşeller’e Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Seyşeller’e Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Seyşeller’e Buhar ve gaz türbinleri,
• Seyşeller’e Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Seyşeller’e Tank ve basınç araçları,
• Seyşeller’e Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Seyşeller PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Seyşeller’e proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Seyşeller’e taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Seyşeller’e proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Seyşeller’e bazen bazı projelerin Seyşeller’e hava, Seyşeller’e kara, Seyşeller’e tren, Seyşeller’e gemi, Seyşeller’e deniz, Seyşeller’e kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Seyşeller’e proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Seyşeller’e hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Seyşeller’e proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.