Seyşeller’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Seyşeller’e Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Seyşeller’in sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Seyşeller’e yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Seyşeller’e fuar alanı handling servislerinin sunulması, Seyşeller’e depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Seyşeller Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Seyşeller’e aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Seyşeller’e bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Seyşeller’e gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Seyşeller’e ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Seyşeller Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Seyşeller’e fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Seyşeller’e fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Seyşeller’e bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Seyşeller’e tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Seyşeller’e birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Seyşeller’e fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Seyşeller’e bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Seyşeller’e muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Seyşeller’e en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Seyşeller’e Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Seyşeller’e Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Seyşeller’e Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Seyşeller’e Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Seyşeller’e İç taşıma

Seyşeller’e Dokümantasyon

Seyşeller’e Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Seyşeller’e Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Seyşeller’e özel sergiler, Seyşeller’e kongreler, toplantılar ve Seyşeller’e konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Seyşeller’e katılımcı firmalar, Seyşeller’e stand imalatçıları, Seyşeller’e fuar ve Seyşeller’e sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Seyşeller’e Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Seyşeller’e Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Seyşeller’e Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Seyşeller’e Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Seyşeller’e Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Seyşeller’e yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Seyşeller’e  yüksek hizmet kalitesi, Seyşeller’e dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Seyşeller’e Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Seyşeller’e  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Seyşeller’e Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Seyşeller’e bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Seyşeller’e o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Seyşeller’e gitmesi için mal uçağa yüklenir. Seyşeller’e gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Seyşeller’e gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Seyşeller’e gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Seyşeller’e Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Seyşeller’e Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Seyşeller’in sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Seyşeller’e bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Seyşeller’e poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.