Seyşeller’e Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Seyşeller’e adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Seyşeller’e uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Seyşeller’e kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Seyşeller’e gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Seyşeller’e nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Seyşeller’e müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Seyşeller’e ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Seyşeller’e Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Seyşeller’e bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Seyşeller’e Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Seyşeller’e kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Seyşeller’e özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Seyşeller’e firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Seyşeller’e Özel Taşıma Faaliyetleri

Seyşeller’e firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Seyşeller’e Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Seyşeller’e  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Seyşeller’e karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Seyşeller’e denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Seyşeller’e firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Seyşeller’e Elektrik trafoları taşımacılığı

Seyşeller’e Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Seyşeller’e Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Seyşeller’e Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Seyşeller’e Enerji santralleri taşımacılığı

Seyşeller’e Beton santralleri taşımacılığı

Seyşeller’e Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Seyşeller’e Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Seyşeller’e Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Seyşeller’e Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Seyşeller’e bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Seyşeller’e bazı yüklerde Seyşeller’e günlük hareket saatleri, Seyşeller’e taşımaya devam edilecek saatler, Seyşeller’e hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Seyşeller’e Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Seyşeller’e yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Seyşeller’e Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Seyşeller’e araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Seyşeller’e bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.