SEYŞELLER YURTDIŞI KARGO

Seyşeller Yurtdışı Kargonuzu Seyşeller Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Seyşeller Doküman gönderimi, Seyşeller Dosya gönderimi, Seyşeller Evrak gönderimi, Seyşeller Pasaport gönderimi, Seyşeller Numune gönderimi, Seyşeller Paket gönderimi, Seyşeller Hediye gönderimi ve Seyşeller Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Seyşeller acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Seyşeller Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Seyşeller gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Seyşeller’e sevki yapılır.
Seyşeller Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Seyşeller gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Seyşeller acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Seyşeller Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Seyşeller DHL, Seyşeller FedEx ve Seyşeller UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Seyşeller Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Seyşeller kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Seyşeller Kargo Takip Numarası, gönderiniz Seyşeller’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Seyşeller’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Seyşeller gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Seyşeller’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SEYŞELLER’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Seyşeller Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Seyşeller kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Seyşeller koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Seyşeller kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Seyşeller kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Seyşeller Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Seyşeller’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Seyşeller paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Seyşeller yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Seyşeller Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Seyşeller Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.