SENEGAL YURTDIŞI KARGO

Senegal Yurtdışı Kargonuzu Senegal Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Senegal Doküman gönderimi, Senegal Dosya gönderimi, Senegal Evrak gönderimi, Senegal Pasaport gönderimi, Senegal Numune gönderimi, Senegal Paket gönderimi, Senegal Hediye gönderimi ve Senegal Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Senegal acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Senegal Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Senegal gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Senegal’a sevki yapılır.
Senegal Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Senegal gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Senegal acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Senegal Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Senegal DHL, Senegal FedEx ve Senegal UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Senegal Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Senegal kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Senegal Kargo Takip Numarası, gönderiniz Senegal’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Senegal’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Senegal gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Senegal’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SENEGAL’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Senegal Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Senegal kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Senegal koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Senegal kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Senegal kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Senegal Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Senegal’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Senegal paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Senegal yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Senegal Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Senegal Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.