San Marino'ya Fuar Ve Etkinlik Lojistiği Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • San Marino’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

San Marino’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

San Marino’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; San Marino’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, San Marino’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, San Marino’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, San Marino’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. San Marino Lojistik demek sadece taşıma demek değil; San Marino’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. San Marino’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, San Marino’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. San Marino’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

San Marino Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

San Marino’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri San Marino’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. San Marino’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. San Marino’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. San Marino’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. San Marino’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

San Marino’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, San Marino’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, San Marino’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

San Marino’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

San Marino’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

San Marino’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

San Marino’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

San Marino’ya İç taşıma

San Marino’ya Dokümantasyon

San Marino’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

San Marino’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, San Marino’ya özel sergiler, San Marino’ya kongreler, toplantılar ve San Marino’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; San Marino’ya katılımcı firmalar, San Marino’ya stand imalatçıları, San Marino’ya fuar ve San Marino’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

San Marino’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

San Marino’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

San Marino’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

San Marino’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

San Marino’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, San Marino’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, San Marino’ya  yüksek hizmet kalitesi, San Marino’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

San Marino’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

San Marino’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. San Marino’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. San Marino’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. San Marino’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. San Marino’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. San Marino’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. San Marino’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. San Marino’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

San Marino’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

San Marino’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. San Marino’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. San Marino’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. San Marino’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: