San Marino’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de San Marino’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. San Marino’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, San Marino’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. San Marino’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. San Marino’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. San Marino’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. San Marino’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

San Marino’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

San Marino’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. San Marino’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. San Marino’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. San Marino’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. San Marino’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

San Marino’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

San Marino’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. San Marino’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız San Marino’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. San Marino’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise San Marino’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. San Marino’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

San Marino’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

San Marino’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

San Marino’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

San Marino’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

San Marino’ya Enerji santralleri taşımacılığı

San Marino’ya Beton santralleri taşımacılığı

San Marino’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

San Marino’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

San Marino’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

San Marino’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. San Marino’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. San Marino’ya bazı yüklerde San Marino’ya günlük hareket saatleri, San Marino’ya taşımaya devam edilecek saatler, San Marino’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. San Marino’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. San Marino’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. San Marino’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. San Marino’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. San Marino’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.