SAN MARINO YURTDIŞI KARGO

San Marino Yurtdışı Kargonuzu San Marino Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

San Marino Doküman gönderimi, San Marino Dosya gönderimi, San Marino Evrak gönderimi, San Marino Pasaport gönderimi, San Marino Numune gönderimi, San Marino Paket gönderimi, San Marino Hediye gönderimi ve San Marino Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için San Marino acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

San Marino Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
San Marino gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün San Marino’ya sevki yapılır.
San Marino Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri San Marino gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki San Marino acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
San Marino Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz San Marino DHL, San Marino FedEx ve San Marino UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

San Marino Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, San Marino kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

San Marino Kargo Takip Numarası, gönderiniz San Marino’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
San Marino’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için San Marino gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

San Marino’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SAN MARINO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

San Marino Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı San Marino kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
San Marino koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
San Marino kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
San Marino kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
San Marino Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
San Marino’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
San Marino paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
San Marino yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
San Marino Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online San Marino Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.