SAMOA YURTDIŞI KARGO

Samoa Yurtdışı Kargonuzu Samoa Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Samoa Doküman gönderimi, Samoa Dosya gönderimi, Samoa Evrak gönderimi, Samoa Pasaport gönderimi, Samoa Numune gönderimi, Samoa Paket gönderimi, Samoa Hediye gönderimi ve Samoa Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Samoa acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Samoa Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Samoa gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Samoa’ya sevki yapılır.
Samoa Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Samoa gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Samoa acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Samoa Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Samoa DHL, Samoa FedEx ve Samoa UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Samoa Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Samoa kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Samoa Kargo Takip Numarası, gönderiniz Samoa’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Samoa’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Samoa gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Samoa’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SAMOA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Samoa Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Samoa kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Samoa koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Samoa kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Samoa kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Samoa Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Samoa’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Samoa paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Samoa yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Samoa Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Samoa Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.