RUANDA YURTDIŞI KARGO

Ruanda Yurtdışı Kargonuzu Ruanda Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Ruanda Doküman gönderimi, Ruanda Dosya gönderimi, Ruanda Evrak gönderimi, Ruanda Pasaport gönderimi, Ruanda Numune gönderimi, Ruanda Paket gönderimi, Ruanda Hediye gönderimi ve Ruanda Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Ruanda acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Ruanda Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Ruanda gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Ruanda’ya sevki yapılır.
Ruanda Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Ruanda gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Ruanda acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Ruanda Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Ruanda DHL, Ruanda FedEx ve Ruanda UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Ruanda Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Ruanda kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Ruanda Kargo Takip Numarası, gönderiniz Ruanda’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Ruanda’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Ruanda gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Ruanda’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

RUANDA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Ruanda Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Ruanda kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Ruanda koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Ruanda kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Ruanda kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Ruanda Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Ruanda’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Ruanda paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Ruanda yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Ruanda Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Ruanda Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.