REUNION YURTDIŞI KARGO

Reunion Yurtdışı Kargonuzu Reunion Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Reunion Doküman gönderimi, Reunion Dosya gönderimi, Reunion Evrak gönderimi, Reunion Pasaport gönderimi, Reunion Numune gönderimi, Reunion Paket gönderimi, Reunion Hediye gönderimi ve Reunion Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Reunion acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Reunion Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Reunion gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Reunion’a sevki yapılır.
Reunion Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Reunion gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Reunion acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Reunion Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Reunion DHL, Reunion FedEx ve Reunion UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Reunion Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Reunion kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Reunion Kargo Takip Numarası, gönderiniz Reunion’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Reunion’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Reunion gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Reunion’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

REUNION’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Reunion Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Reunion kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Reunion koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Reunion kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Reunion kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Reunion Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Reunion’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Reunion paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Reunion yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Reunion Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Reunion Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.