Porto Riko’ya Proje Taşımacılığı

“Porto Riko’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Porto Riko’ya proje taşımacılığı, Porto Riko’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Porto Riko’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Porto Riko’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Porto Riko’nun belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Porto Riko’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Porto Riko’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Porto Riko PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Porto Riko’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Porto Riko’ya Yol izni alma,
Porto Riko’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Porto Riko’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Porto Riko’ya Yerel bilgilendirme,
Porto Riko’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Porto Riko’ya Ağır yük taşımacılığı,
Porto Riko’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Porto Riko’ya Sipariş izleme,
Porto Riko’ya Vinç ve survey,
Porto Riko’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Porto Riko’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Porto Riko’ya Emtia sigortası,
Porto Riko’ya Belge çıkışı,
Porto Riko’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Porto Riko’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Porto Riko’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Porto Riko’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Porto Riko’ya Tank ve basınç araçları,
• Porto Riko’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Porto Riko PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Porto Riko’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Porto Riko’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Porto Riko’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Porto Riko’ya bazen bazı projelerin Porto Riko’ya hava, Porto Riko’ya kara, Porto Riko’ya tren, Porto Riko’ya gemi, Porto Riko’ya deniz, Porto Riko’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Porto Riko’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Porto Riko’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Porto Riko’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: