• Home
  • Blog
  • Porto Riko’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Porto Riko’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Porto Riko’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Porto Riko’nun sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Porto Riko’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Porto Riko’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Porto Riko’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Porto Riko Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Porto Riko’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Porto Riko’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Porto Riko’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Porto Riko’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Porto Riko Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Porto Riko’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Porto Riko’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Porto Riko’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Porto Riko’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Porto Riko’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Porto Riko’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Porto Riko’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Porto Riko’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Porto Riko’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Porto Riko’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Porto Riko’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Porto Riko’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Porto Riko’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Porto Riko’ya İç taşıma

Porto Riko’ya Dokümantasyon

Porto Riko’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Porto Riko’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Porto Riko’ya özel sergiler, Porto Riko’ya kongreler, toplantılar ve Porto Riko’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Porto Riko’ya katılımcı firmalar, Porto Riko’ya stand imalatçıları, Porto Riko’ya fuar ve Porto Riko’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Porto Riko’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Porto Riko’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Porto Riko’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Porto Riko’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Porto Riko’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Porto Riko’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Porto Riko’ya  yüksek hizmet kalitesi, Porto Riko’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Porto Riko’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Porto Riko’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Porto Riko’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Porto Riko’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Porto Riko’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Porto Riko’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Porto Riko’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Porto Riko’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Porto Riko’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Porto Riko’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Porto Riko’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Porto Riko’nun sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Porto Riko’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Porto Riko’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
%d blogcu bunu beğendi: