Porto Riko’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Porto Riko’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Porto Riko’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Porto Riko’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Porto Riko’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Porto Riko’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Porto Riko’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Porto Riko’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Porto Riko’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Porto Riko’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Porto Riko’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Porto Riko’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Porto Riko’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Porto Riko’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Porto Riko’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Porto Riko’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Porto Riko’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Porto Riko’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Porto Riko’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Porto Riko’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Porto Riko’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Porto Riko’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Porto Riko’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Porto Riko’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Porto Riko’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Porto Riko’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Porto Riko’ya Beton santralleri taşımacılığı

Porto Riko’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Porto Riko’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Porto Riko’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Porto Riko’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Porto Riko’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Porto Riko’ya bazı yüklerde Porto Riko’ya günlük hareket saatleri, Porto Riko’ya taşımaya devam edilecek saatler, Porto Riko’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Porto Riko’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Porto Riko’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Porto Riko’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Porto Riko’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Porto Riko’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.