PORTO RIKO YURTDIŞI KARGO

Porto Riko Yurtdışı Kargonuzu Porto Riko Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Porto Riko Doküman gönderimi, Porto Riko Dosya gönderimi, Porto Riko Evrak gönderimi, Porto Riko Pasaport gönderimi, Porto Riko Numune gönderimi, Porto Riko Paket gönderimi, Porto Riko Hediye gönderimi ve Porto Riko Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Porto Riko acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Porto Riko Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Porto Riko gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Porto Riko’ya sevki yapılır.
Porto Riko Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Porto Riko gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Porto Riko acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Porto Riko Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Porto Riko DHL, Porto Riko FedEx ve Porto Riko UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Porto Riko Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Porto Riko kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Porto Riko Kargo Takip Numarası, gönderiniz Porto Riko’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Porto Riko’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Porto Riko gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Porto Riko’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PORTO RIKO’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Porto Riko Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Porto Riko kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Porto Riko koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Porto Riko kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Porto Riko kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Porto Riko Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Porto Riko’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Porto Riko paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Porto Riko yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Porto Riko Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Porto Riko Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.