POLONYA YURTDIŞI KARGO

Polonya Yurtdışı Kargonuzu Polonya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Polonya Doküman gönderimi, Polonya Dosya gönderimi, Polonya Evrak gönderimi, Polonya Pasaport gönderimi, Polonya Numune gönderimi, Polonya Paket gönderimi, Polonya Hediye gönderimi ve Polonya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Polonya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Polonya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Polonya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Polonya’ya sevki yapılır.
Polonya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Polonya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Polonya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Polonya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Polonya DHL, Polonya FedEx ve Polonya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Polonya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Polonya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Polonya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Polonya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Polonya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Polonya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Polonya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

POLONYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Polonya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Polonya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Polonya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Polonya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Polonya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Polonya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Polonya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Polonya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Polonya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Polonya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Polonya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.