PITCAIRN YURTDIŞI KARGO

Pitcairn Yurtdışı Kargonuzu Pitcairn Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Pitcairn Doküman gönderimi, Pitcairn Dosya gönderimi, Pitcairn Evrak gönderimi, Pitcairn Pasaport gönderimi, Pitcairn Numune gönderimi, Pitcairn Paket gönderimi, Pitcairn Hediye gönderimi ve Pitcairn Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Pitcairn acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Pitcairn Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Pitcairn gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Pitcairn’e sevki yapılır.
Pitcairn Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Pitcairn gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Pitcairn acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Pitcairn Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Pitcairn DHL, Pitcairn FedEx ve Pitcairn UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Pitcairn Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Pitcairn kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Pitcairn Kargo Takip Numarası, gönderiniz Pitcairn’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Pitcairn’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Pitcairn gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Pitcairn’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PITCAIRN’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Pitcairn Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Pitcairn kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Pitcairn koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Pitcairn kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Pitcairn kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Pitcairn Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Pitcairn’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Pitcairn paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Pitcairn yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Pitcairn Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Pitcairn Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.