PERU YURTDIŞI KARGO

Peru Yurtdışı Kargonuzu Peru Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Peru Doküman gönderimi, Peru Dosya gönderimi, Peru Evrak gönderimi, Peru Pasaport gönderimi, Peru Numune gönderimi, Peru Paket gönderimi, Peru Hediye gönderimi ve Peru Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Peru acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Peru Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Peru gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Peru’ya sevki yapılır.
Peru Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Peru gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Peru acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Peru Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Peru DHL, Peru FedEx ve Peru UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Peru Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Peru kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Peru Kargo Takip Numarası, gönderiniz Peru’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Peru’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Peru gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Peru’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PERU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Peru Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Peru kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Peru koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Peru kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Peru kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Peru Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Peru’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Peru paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Peru yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Peru Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Peru Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.