PARAGUAY YURTDIŞI KARGO

Paraguay Yurtdışı Kargonuzu Paraguay Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Paraguay Doküman gönderimi, Paraguay Dosya gönderimi, Paraguay Evrak gönderimi, Paraguay Pasaport gönderimi, Paraguay Numune gönderimi, Paraguay Paket gönderimi, Paraguay Hediye gönderimi ve Paraguay Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Paraguay acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Paraguay Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Paraguay gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Paraguay’a sevki yapılır.
Paraguay Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Paraguay gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Paraguay acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Paraguay Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Paraguay DHL, Paraguay FedEx ve Paraguay UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Paraguay Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Paraguay kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Paraguay Kargo Takip Numarası, gönderiniz Paraguay’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Paraguay’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Paraguay gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Paraguay’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PARAGUAY’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Paraguay Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Paraguay kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Paraguay koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Paraguay kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Paraguay kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Paraguay Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Paraguay’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Paraguay paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Paraguay yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Paraguay Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Paraguay Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.