Papua Yeni Gine’ye Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Papua Yeni Gine’ye adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Papua Yeni Gine’ye uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Papua Yeni Gine’ye kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Papua Yeni Gine’ye gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Papua Yeni Gine’ye nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Papua Yeni Gine’ye müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Papua Yeni Gine’ye ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Papua Yeni Gine’ye Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Papua Yeni Gine’ye bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Papua Yeni Gine’ye Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Papua Yeni Gine’ye kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Papua Yeni Gine’ye özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Papua Yeni Gine’ye firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Papua Yeni Gine’ye Özel Taşıma Faaliyetleri

Papua Yeni Gine’ye firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Papua Yeni Gine’ye Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Papua Yeni Gine’ye  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Papua Yeni Gine’ye karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Papua Yeni Gine’ye denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Papua Yeni Gine’ye firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Papua Yeni Gine’ye Elektrik trafoları taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Papua Yeni Gine’ye Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Enerji santralleri taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Beton santralleri taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Papua Yeni Gine’ye Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Papua Yeni Gine’ye Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Papua Yeni Gine’ye bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Papua Yeni Gine’ye bazı yüklerde Papua Yeni Gine’ye günlük hareket saatleri, Papua Yeni Gine’ye taşımaya devam edilecek saatler, Papua Yeni Gine’ye hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Papua Yeni Gine’ye Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Papua Yeni Gine’ye yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Papua Yeni Gine’ye Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Papua Yeni Gine’ye araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Papua Yeni Gine’ye bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.