PAPUA YENI GINE YURTDIŞI KARGO

Papua Yeni Gine Yurtdışı Kargonuzu Papua Yeni Gine Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Doküman gönderimi, Papua Yeni Gine Dosya gönderimi, Papua Yeni Gine Evrak gönderimi, Papua Yeni Gine Pasaport gönderimi, Papua Yeni Gine Numune gönderimi, Papua Yeni Gine Paket gönderimi, Papua Yeni Gine Hediye gönderimi ve Papua Yeni Gine Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Papua Yeni Gine acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Papua Yeni Gine gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Papua Yeni Gine’ye sevki yapılır.
Papua Yeni Gine Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Papua Yeni Gine gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Papua Yeni Gine acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Papua Yeni Gine Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Papua Yeni Gine DHL, Papua Yeni Gine FedEx ve Papua Yeni Gine UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Papua Yeni Gine Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Papua Yeni Gine kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Papua Yeni Gine Kargo Takip Numarası, gönderiniz Papua Yeni Gine’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Papua Yeni Gine’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Papua Yeni Gine gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Papua Yeni Gine’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PAPUA YENI GINE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Papua Yeni Gine Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Papua Yeni Gine kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Papua Yeni Gine koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Papua Yeni Gine kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Papua Yeni Gine kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Papua Yeni Gine Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Papua Yeni Gine’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Papua Yeni Gine paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Papua Yeni Gine yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Papua Yeni Gine Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Papua Yeni Gine Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.