PANAMA YURTDIŞI KARGO

Panama Yurtdışı Kargonuzu Panama Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Panama Doküman gönderimi, Panama Dosya gönderimi, Panama Evrak gönderimi, Panama Pasaport gönderimi, Panama Numune gönderimi, Panama Paket gönderimi, Panama Hediye gönderimi ve Panama Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Panama acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Panama Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Panama gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Panama’ya sevki yapılır.
Panama Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Panama gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Panama acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Panama Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Panama DHL, Panama FedEx ve Panama UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Panama Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Panama kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Panama Kargo Takip Numarası, gönderiniz Panama’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Panama’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Panama gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Panama’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PANAMA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Panama Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Panama kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Panama koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Panama kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Panama kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Panama Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Panama’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Panama paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Panama yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Panama Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Panama Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.