PALAU YURTDIŞI KARGO

Palau Yurtdışı Kargonuzu Palau Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Palau Doküman gönderimi, Palau Dosya gönderimi, Palau Evrak gönderimi, Palau Pasaport gönderimi, Palau Numune gönderimi, Palau Paket gönderimi, Palau Hediye gönderimi ve Palau Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Palau acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Palau Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Palau gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Palau’ya sevki yapılır.
Palau Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Palau gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Palau acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Palau Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Palau DHL, Palau FedEx ve Palau UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Palau Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Palau kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Palau Kargo Takip Numarası, gönderiniz Palau’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Palau’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Palau gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Palau’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PALAU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Palau Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Palau kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Palau koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Palau kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Palau kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Palau Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Palau’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Palau paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Palau yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Palau Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Palau Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.