PAKISTAN YURTDIŞI KARGO

Pakistan Yurtdışı Kargonuzu Pakistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Pakistan Doküman gönderimi, Pakistan Dosya gönderimi, Pakistan Evrak gönderimi, Pakistan Pasaport gönderimi, Pakistan Numune gönderimi, Pakistan Paket gönderimi, Pakistan Hediye gönderimi ve Pakistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Pakistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Pakistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Pakistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Pakistan’a sevki yapılır.
Pakistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Pakistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Pakistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Pakistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Pakistan DHL, Pakistan FedEx ve Pakistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Pakistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Pakistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Pakistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Pakistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Pakistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Pakistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Pakistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

PAKISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Pakistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Pakistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Pakistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Pakistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Pakistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Pakistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Pakistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Pakistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Pakistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Pakistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Pakistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.