ÖZBEKISTAN YURTDIŞI KARGO

Özbekistan Yurtdışı Kargonuzu Özbekistan Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Özbekistan Doküman gönderimi, Özbekistan Dosya gönderimi, Özbekistan Evrak gönderimi, Özbekistan Pasaport gönderimi, Özbekistan Numune gönderimi, Özbekistan Paket gönderimi, Özbekistan Hediye gönderimi ve Özbekistan Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Özbekistan acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Özbekistan Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Özbekistan gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Özbekistan’a sevki yapılır.
Özbekistan Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Özbekistan gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Özbekistan acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Özbekistan Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Özbekistan DHL, Özbekistan FedEx ve Özbekistan UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Özbekistan Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Özbekistan kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Özbekistan Kargo Takip Numarası, gönderiniz Özbekistan’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Özbekistan’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Özbekistan gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Özbekistan’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

ÖZBEKISTAN’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Özbekistan Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Özbekistan kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Özbekistan koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Özbekistan kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Özbekistan kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Özbekistan Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Özbekistan’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Özbekistan paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Özbekistan yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Özbekistan Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Özbekistan Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.