Norveç'e Ağır Nakliyat Hizmeti Hakkındaki Detaylar - Kargo 34
  • Home
  • Blog
  • Norveç’e Ağır Nakliyat Hizmeti

Norveç’e Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Norveç’e adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Norveç’e uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Norveç’e kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Norveç’e gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Norveç’e nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Norveç’e müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Norveç’e ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Norveç’e Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Norveç’e bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Norveç’e Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Norveç’e kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Norveç’e özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Norveç’e firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Norveç’e Özel Taşıma Faaliyetleri

Norveç’e firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Norveç’e Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Norveç’e  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Norveç’e karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Norveç’e denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Norveç’e firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Norveç’e Elektrik trafoları taşımacılığı

Norveç’e Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Norveç’e Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Norveç’e Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Norveç’e Enerji santralleri taşımacılığı

Norveç’e Beton santralleri taşımacılığı

Norveç’e Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Norveç’e Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Norveç’e Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Norveç’e Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Norveç’e bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Norveç’e bazı yüklerde Norveç’e günlük hareket saatleri, Norveç’e taşımaya devam edilecek saatler, Norveç’e hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Norveç’e Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Norveç’e yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Norveç’e Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Norveç’e araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Norveç’e bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google
Call Now ButtonHemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: