NORVEÇ YURTDIŞI KARGO

Norveç Yurtdışı Kargonuzu Norveç Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Norveç Doküman gönderimi, Norveç Dosya gönderimi, Norveç Evrak gönderimi, Norveç Pasaport gönderimi, Norveç Numune gönderimi, Norveç Paket gönderimi, Norveç Hediye gönderimi ve Norveç Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Norveç acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Norveç Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Norveç gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Norveç’e sevki yapılır.
Norveç Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Norveç gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Norveç acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Norveç Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Norveç DHL, Norveç FedEx ve Norveç UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Norveç Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Norveç kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Norveç Kargo Takip Numarası, gönderiniz Norveç’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Norveç’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Norveç gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Norveç’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NORVEÇ’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Norveç Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Norveç kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Norveç koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Norveç kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Norveç kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Norveç Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Norveç’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Norveç paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Norveç yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Norveç Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Norveç Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.