Norfolk Adası’ya Proje Taşımacılığı

“Norfolk Adası’ya Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı ile başlamak gerekirse Norfolk Adası’ya proje taşımacılığı, Norfolk Adası’ya taşınacak standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınmasıdır. Norfolk Adası’ya proje taşımacılığında zaman kavramı çok önemlidir. Adı üzerinde, Norfolk Adası’ya birtakım projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yükler en kısa sürede ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmalıdır. Norfolk Adası’nın belirtilen yere geç, eksik ya da hasarlı bir şekilde Norfolk Adası’ya ulaştırılan ürünler büyük meblağların kaybedilmesi anlamına geldiğinden Norfolk Adası’ya proje taşımacılığı, kalite belgeleri tam, uzman, deneyimli ve ağır yük taşımacılığı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.


Norfolk Adası PROJE TAŞIMACILIĞI KAPSAMINDA VERİLEN HİZMETLER NELERDİR?


Norfolk Adası’ya Proje taşıma ve senaryo yönetimi,
Norfolk Adası’ya Yol izni alma,
Norfolk Adası’ya Teknik ekipmanların tedarik edilmesi,
Norfolk Adası’ya Dış ticaret ve mevzuat desteği,
Norfolk Adası’ya Yerel bilgilendirme,
Norfolk Adası’ya Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri,
Norfolk Adası’ya Ağır yük taşımacılığı,
Norfolk Adası’ya Anahtar teslim maliyet yönetimi,
Norfolk Adası’ya Sipariş izleme,
Norfolk Adası’ya Vinç ve survey,
Norfolk Adası’ya Full charter ve part charter gemi kiralamaları,
Norfolk Adası’ya Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi,
Norfolk Adası’ya Emtia sigortası,
Norfolk Adası’ya Belge çıkışı,
Norfolk Adası’ya Projeye uygun depolama hizmetleri.


PROJE TAŞIMACILIĞI HİZMETİ İLE NELER TAŞINIR?

• Norfolk Adası’ya Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları,
• Norfolk Adası’ya Buhar ve gaz türbinleri,
• Norfolk Adası’ya Transformatör, kondansatör ve ısı kazanları,
• Norfolk Adası’ya Tank ve basınç araçları,
• Norfolk Adası’ya Kurutucu, baca ve demir / çelik fırınları.


Norfolk Adası PROJE TAŞIMACILIĞI YAPAN FİRMALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Norfolk Adası’ya proje taşımacılığı yapan firmalar uzman ve dinamik bir kadroya sahip olmalıdır. Norfolk Adası’ya taşınacak olan ekipmanların ve araçların ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların ülkelerin prosedürlerini bilmesi, yol analizi yapabilmesi, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde yapılması Norfolk Adası’ya proje ve ağır yük taşımacılığı yapan firmaların özellikleridir. Norfolk Adası’ya bazen bazı projelerin Norfolk Adası’ya hava, Norfolk Adası’ya kara, Norfolk Adası’ya tren, Norfolk Adası’ya gemi, Norfolk Adası’ya deniz, Norfolk Adası’ya kara gibi birden fazla taşıma şekliyle ulaştırılması gerebilir. Böyle durumlarda Norfolk Adası’ya proje taşımacılığı yapan firmalar her bir seçeneği eksileri ve artılarıyla müşterilerine detaylı bir şekilde açıklamak durumundadır.


Türkiye’ye ve Norfolk Adası’ya hizmet veren, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliğine sahip Kargo34 Lojistik ile Norfolk Adası’ya proje taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde, güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: