Norfolk Adası’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Norfolk Adası’ya Fuar ve Etkinlik Lojistiği denildiğinde ilk başta; Norfolk Adası’nın sergilenecek ürünlerin uluslararası taşınması, Norfolk Adası’ya yurtdışı gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesi, Norfolk Adası’ya fuar alanı handling servislerinin sunulması, Norfolk Adası’ya depolama ve ara taşıma hizmetlerinin iki yönlü olarak sağlanmasını sağlamaktayız. Norfolk Adası Lojistik demek sadece taşıma demek değil; Norfolk Adası’ya aynı zamanda birçok yan hizmetin bir arada koordine edilmesi demek. Norfolk Adası’ya bunlardan özellikle yurtdışı gümrükleme işlemleri, Norfolk Adası’ya gümrükleme mevzuatlarının ülkeden ülkeye büyük farklılıklar göstermesi sebebiyle en önemli parçalarından birisi haline gelmektedir. Norfolk Adası’ya ayrıca fuar ürünlerinin sevk edilmesinde kullanılan farklı gümrükleme yöntemleri, gümrükleme işlemlerinin daha karışık hal almasına sebep olmaktadır.

Norfolk Adası Geçici Fuar Kargoların Geri Getirilmesi

Norfolk Adası’ya fuar ve etkinlik lojistiğinde özellikle sergi ürünleri ile stant malzemeleri Norfolk Adası’ya fuar süresince geçici olarak gönderilir ve fuar sonrasında da geri getirilir. Norfolk Adası’ya bu işleme geçici ihracat/ithalat gümrükleme işlemi denmektedir. Norfolk Adası’ya tüm bu işlemler sırasında giriş ülkesinde geçici ithalatı yapılan ürünlerin sergileme süresinde gümrük teminatı altında bulundurulması esastır. Norfolk Adası’ya birçok farklı gümrük mevzuatına uygun doğru belge ve bilgiyi bir arada harmanlayıp resmi işlemlerin sorunsuz tamamlanmasını sağlayabilmek için uzmanlık gerektiren bir konudur. Norfolk Adası’ya fuar lojistiği kapsamında bütün bu hizmetlerin yerine getirilmesi ve sergilenecek ürünlerin fuar tarihine yetiştirilmesinin de ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden geçemiyoruz.

Norfolk Adası’ya bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı olması, Norfolk Adası’ya muhtemel hataların ve aksaklıkların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve tanıtım boyutuyla riske edilmemesi gereken, Norfolk Adası’ya en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Kargo34 lojistiğini, aşağıda saydığımız bütün alanlardaki hizmet gamını sergilenebileceği prestijli ve önemli yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirir;

Norfolk Adası’ya Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( birden fazla ) taşıma çeşitleri

Norfolk Adası’ya Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Norfolk Adası’ya Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme

Norfolk Adası’ya Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)

Norfolk Adası’ya İç taşıma

Norfolk Adası’ya Dokümantasyon

Norfolk Adası’ya Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Norfolk Adası’ya Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, Norfolk Adası’ya özel sergiler, Norfolk Adası’ya kongreler, toplantılar ve Norfolk Adası’ya konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Kargo34; Norfolk Adası’ya katılımcı firmalar, Norfolk Adası’ya stand imalatçıları, Norfolk Adası’ya fuar ve Norfolk Adası’ya sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Norfolk Adası’ya Kargo34 aynı zamanda sahip olduğu IELA üyeliği ile dünya genelinde Kargo34 lojistiği ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Norfolk Adası’ya Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Norfolk Adası’ya Kargo34, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Norfolk Adası’ya Kargo34’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Norfolk Adası’ya Müşteri odaklı organizasyon yapısı ile entegre lojistik hizmeti sunan Kargo34; sahip olduğu filosu, Norfolk Adası’ya yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, Norfolk Adası’ya  yüksek hizmet kalitesi, Norfolk Adası’ya dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Norfolk Adası’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinin olmazsa olmazları nelerdir?

Norfolk Adası’ya  ‘Zamanlama’ en önemli sihirli sözcük bu sektörde. Norfolk Adası’ya Hava koşullarına rağmen ‘dakik’ olunmalıdır. Norfolk Adası’ya bir taşımanın aksaması durumunda kusur kabul edilemez. Norfolk Adası’ya o anda o mal her ne koşulda olursa olsun o araçtan gümrük deposuna alınır ve gümrük beyannamesi açılır. Norfolk Adası’ya gitmesi için mal uçağa yüklenir. Norfolk Adası’ya gitmesi için uçurulacağı yere götürülür. Norfolk Adası’ya gidecek kargolarda anında karar vermek çok önemlidir. Norfolk Adası’ya gidecek kargolarda aksaklık durumunda maliyet unsurunun önemi olduğu gibi ortadan kalkıyor ve amaç o malı istendiği zamanda istenilen noktaya ulaştırılması olmaktadır.

Norfolk Adası’ya Fuar ve etkinlik lojistiğinde sigortalama nasıl yapılıyor?

Norfolk Adası’ya Bu sektörde neye göre sigorta ama yapılacağı pek bilinmemektedir. Norfolk Adası’nın sigorta şirketleri kriterlerin ne olacağını bilmemektedir. Norfolk Adası’ya bu alanda geliştirilmesi gereken bağımsız bir alan olmalıdır. Norfolk Adası’ya poliçe kriterleri de oluşturulurken bu hizmeti veren firmalara da sigortacıları bilgilendirme konusunda önemli bir yük ve sorumluluk düşmektedir.