Norfolk Adası’ya Ağır Nakliyat Hizmeti

1996 yılında faliyete başlayan Kargo34 firmamız yıllardır başarılı çalışmaları ile hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de Norfolk Adası’ya adını sık sık duyurmaktadır. İstanbul, Hatay ve Mersin’de bulunan ofislerimiz ve farklı şehirlerde de bulunan çok sayıda acentelerimiz ile çalışmalarını sürdüren firmamız ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Norfolk Adası’ya uzman ekibi ile birlikte daimi hizmet veren firmamız proje, Norfolk Adası’ya kargo konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Norfolk Adası’ya gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaya devam etmekteyiz. Norfolk Adası’ya nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firmamız yatırımlarını daimi olarak arttırmaktadır. Norfolk Adası’ya müşteri ve tedarikçilerin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Norfolk Adası’ya ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede istenilen adrese teslim edilmektedir.

 

Norfolk Adası’ya Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

 

Norfolk Adası’ya bilindik boyutların üstünde olan yüklerinizin, ancak kendileri için özel üretilmiş  olan dorseler ve güçlü motorlu çekiciler vasıtasıyla nakledilmesine proje ve ağır yük taşımacılığı olarak geçmektedir. Norfolk Adası’ya Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden birtanesidir. [ulkeda] Uzunluk, genişlik ya da yükseklikleri bakımından normal çekicilerin ya da dorselerin yeterli olmadığı bu yüklerin taşınabilmesi için alternatif çözümler üretilmesi gerekir. Norfolk Adası’ya kargolarınızın bazılarında ise birkaç çekicinin aynı anda görev alması ile taşınabilecek yükler ortaya çıkabilmektedir. Norfolk Adası’ya özel nitelikli yüklerin taşınabilmesi için birkaç ulaşım tekniğinin yada vasıta’nın bir arada uygulanması zorunlu olabilmektedir. ulaşım tekniğin yada  bu nedenle proje ve ağır yük taşımacılığı deneyim gerektiren bir faaliyet türlerinden birisidir. Norfolk Adası’ya firmamız donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Norfolk Adası’ya Özel Taşıma Faaliyetleri

Norfolk Adası’ya firmamız tarafından şehirlerarası ya da uluslararası proje ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Norfolk Adası’ya Karayolu ve denizyolu vasıtalarımız ile standart dışı yüklerde hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Firmamız Norfolk Adası’ya  lowbed araçları ile müşterilerinin hizmetindedir. 3, 4, 5, 6 ve 8 akslı özel araçları ile zor yükler kolay hale getirilmektedir. Norfolk Adası’ya karayolu taşımacılığı ile taşınması imkânsız olan ürünlerde ise Norfolk Adası’ya denizyolu taşımacılığı seçilerek transferler sağlanmaktadır. Norfolk Adası’ya firmamızın ağır nakliyat alanında taşımasını yaptığı bazı ürünler şunlardır:

 

Norfolk Adası’ya Elektrik trafoları taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Rüzgâr türbinleri taşımacılığı

 

Norfolk Adası’ya Her türlü iş makinesi taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Yüksek boyutlu jeneratörlerin taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Enerji santralleri taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Beton santralleri taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Deniz araçlarının motorları taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Yat ve tekne gibi deniz araçları taşımacılığı

Norfolk Adası’ya Proje ve Ağır Taşımacılığı Yüklerde Deneyim

Norfolk Adası’ya Proje ve ağır yük taşımacılığı firmaların kurumsal tecrübelerinin hemen yanında şoför deneyimlerini de içeren özellikli bir taşımadır. Norfolk Adası’ya bu taşımacılık esnasında yapılacak olan hataların ya da oluşacak eksikliklerin zararları daha büyük olmaktadır. Norfolk Adası’ya bazı yüklerde Norfolk Adası’ya günlük hareket saatleri, Norfolk Adası’ya taşımaya devam edilecek saatler, Norfolk Adası’ya hava durumuna göre alınacak önlemler gibi çeşitli durumlar ortaya çıkmaktadır. Norfolk Adası’ya Firmamız proje taşımalarında deneyimi ile fark yaratmaktadır. Norfolk Adası’ya yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız taşıma güzergâhı ile ilgili önlemleri de almaktadır. Norfolk Adası’ya Taşıma öncesinde görevli personelimiz tarafından güzergâhın kontrolü yapılmakta ve verilen bilgiler üzerine harekete geçilmektedir. Norfolk Adası’ya araçların önünde ve arkasında koruma aracı hizmeti verilirken, diğer güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Norfolk Adası’ya bunların yanında yasal prosedürler yerine getirilip, gerekli izinler firmamız tarafından alınmaktadır.