NORFOLK ADASI YURTDIŞI KARGO

Norfolk Adası Yurtdışı Kargonuzu Norfolk Adası Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Norfolk Adası Doküman gönderimi, Norfolk Adası Dosya gönderimi, Norfolk Adası Evrak gönderimi, Norfolk Adası Pasaport gönderimi, Norfolk Adası Numune gönderimi, Norfolk Adası Paket gönderimi, Norfolk Adası Hediye gönderimi ve Norfolk Adası Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Norfolk Adası acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Norfolk Adası Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Norfolk Adası gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Norfolk Adası’ya sevki yapılır.
Norfolk Adası Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Norfolk Adası gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Norfolk Adası acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Norfolk Adası Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Norfolk Adası DHL, Norfolk Adası FedEx ve Norfolk Adası UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Norfolk Adası Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Norfolk Adası kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Norfolk Adası Kargo Takip Numarası, gönderiniz Norfolk Adası’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Norfolk Adası’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Norfolk Adası gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Norfolk Adası’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NORFOLK ADASI’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Norfolk Adası Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Norfolk Adası kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Norfolk Adası koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Norfolk Adası kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Norfolk Adası kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Norfolk Adası Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Norfolk Adası’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Norfolk Adası paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Norfolk Adası yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Norfolk Adası Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Norfolk Adası Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.