NIUE YURTDIŞI KARGO

Niue Yurtdışı Kargonuzu Niue Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Niue Doküman gönderimi, Niue Dosya gönderimi, Niue Evrak gönderimi, Niue Pasaport gönderimi, Niue Numune gönderimi, Niue Paket gönderimi, Niue Hediye gönderimi ve Niue Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Niue acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Niue Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Niue gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Niue’ye sevki yapılır.
Niue Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Niue gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Niue acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Niue Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Niue DHL, Niue FedEx ve Niue UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Niue Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Niue kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Niue Kargo Takip Numarası, gönderiniz Niue’ye çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Niue’ye Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Niue gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Niue’ye yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NIUE’YE KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Niue Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Niue kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Niue koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Niue kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Niue kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Niue Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Niue’ye sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Niue paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Niue yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Niue Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Niue Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.