NIKARAGUA YURTDIŞI KARGO

Nikaragua Yurtdışı Kargonuzu Nikaragua Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Nikaragua Doküman gönderimi, Nikaragua Dosya gönderimi, Nikaragua Evrak gönderimi, Nikaragua Pasaport gönderimi, Nikaragua Numune gönderimi, Nikaragua Paket gönderimi, Nikaragua Hediye gönderimi ve Nikaragua Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Nikaragua acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Nikaragua Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Nikaragua gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Nikaragua’ya sevki yapılır.
Nikaragua Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Nikaragua gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Nikaragua acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Nikaragua Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Nikaragua DHL, Nikaragua FedEx ve Nikaragua UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Nikaragua Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Nikaragua kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Nikaragua Kargo Takip Numarası, gönderiniz Nikaragua’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Nikaragua’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Nikaragua gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Nikaragua’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NIKARAGUA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Nikaragua Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Nikaragua kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Nikaragua koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Nikaragua kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Nikaragua kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Nikaragua Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Nikaragua’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Nikaragua paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Nikaragua yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Nikaragua Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Nikaragua Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.