NIJERYA YURTDIŞI KARGO

Nijerya Yurtdışı Kargonuzu Nijerya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Nijerya Doküman gönderimi, Nijerya Dosya gönderimi, Nijerya Evrak gönderimi, Nijerya Pasaport gönderimi, Nijerya Numune gönderimi, Nijerya Paket gönderimi, Nijerya Hediye gönderimi ve Nijerya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Nijerya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Nijerya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Nijerya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Nijerya’ya sevki yapılır.
Nijerya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Nijerya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Nijerya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Nijerya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Nijerya DHL, Nijerya FedEx ve Nijerya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Nijerya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Nijerya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Nijerya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Nijerya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Nijerya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Nijerya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Nijerya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NIJERYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Nijerya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Nijerya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Nijerya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Nijerya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Nijerya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Nijerya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Nijerya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Nijerya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Nijerya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Nijerya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Nijerya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.