NIJER YURTDIŞI KARGO

Nijer Yurtdışı Kargonuzu Nijer Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Nijer Doküman gönderimi, Nijer Dosya gönderimi, Nijer Evrak gönderimi, Nijer Pasaport gönderimi, Nijer Numune gönderimi, Nijer Paket gönderimi, Nijer Hediye gönderimi ve Nijer Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Nijer acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Nijer Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Nijer gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Nijer’e sevki yapılır.
Nijer Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Nijer gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Nijer acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Nijer Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Nijer DHL, Nijer FedEx ve Nijer UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Nijer Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Nijer kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Nijer Kargo Takip Numarası, gönderiniz Nijer’e çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Nijer’e Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Nijer gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Nijer’e yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NIJER’E KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Nijer Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Nijer kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Nijer koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Nijer kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Nijer kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Nijer Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Nijer’e sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Nijer paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Nijer yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Nijer Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Nijer Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.