NAVOİ KARGO

NAVOİ UÇAK KARGO

Özbekistan ülkesinin batısında yer almakta olan Navoi şehri ülkenin en genç şehirleri arasında yer almaktadır.
Navoi şehri 1958 yılında hükümet kararnamesi ile kurulmuştur. Özbekistan ülkesinin sanayi merkezi olan Navoi şehri, Navoi ismini büyük Özbek şairi ve devlet figürü Alisher Navoi’den almaktadır.

Navoi şehri genç olmasına rağmen tarihte önemli bir yere sahiptir. İpek yolu üzerinde bulunan önemli merkezler arasında yer alması sebebi ile arkeolojik kazılar sonucu geçmiş tarihlere ait birçok kalıntı günümüze çıkartılmıştır. Sanayi ve ticaret bakımından bu kadar önemli bir bölgeye Kargo34 olarak hizmet vermesek olmazdı. Navoi Uçak Kargo hizmetimiz ile Dünya’nın her bölgesine gittiğimiz gibi Navoi şehrine de hizmet vermekteyiz.

Büyük bir sanayi şehri olan Novai’de gezip görülecek pek çok tarihi yer bulunmaktadır. Bu yerlerden en önemlisi şehre 45 Km. Uzaklıkta bulunan Sarmış Gorge’dir. Dünya’nın en büyük taş duvar galerisi olarak bilinen Sarmış Gorge 2 Km. boyunca devam etmekte olan bir duvardır.

Novai ile yıllardır sürmekte olan iyi ilişkilerimiz sonucu olarak ticari birçok alanda faaliyetlerimiz bulunmakta ve ticari ilişki içerisindeyiz. Hem Türk iş adamlarımız hem de Özbek iş adamları pek çok ürün almaktadır ve göndermektedir. Kargo34 olarak Novai Uçak Kargo hizmetimizde kargoların gönderimlerinde ve alımlarında siz değerli müşterilerimize olanaklar ve kolaylıklar sağlamaktayız. Navoi Uçak Kargo hizmetimizde uygun fiyat avantajları ile müşterilerimizin gücüne güç katmaktayız.

Navoi Uçak Kargo hizmetimizde kurumsal ve bireysel müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler sunarak memnuniyeti arttırmaktayız. Navoi Uçak Kargo hizmeti ile Kargo34, yurt dışı hizmetlerimizi tüm hızımızla sürdürmekteyiz.

Orta Asya’da bulunan bir şehir olan Navoi bağımsızlığını ilk tanıyan ülke konumundaki Türkiye, Navoi ile sıcak ve samimi ilişkiler içerisinde bulunmaktadır. Bu ilişkinin, ticari ve kültürel potansiyelinin farkında olan Kargo34, Özbekistan’a ve Navoi’ye güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Navoi Uçak Kargo hizmeti ile Kargo34, uçak kargo hizmetinde rakipsiz bir firma olma yolunda çalışmalarını sürdürerek ilerlemektedir. Kargo34, Navoi Uçak Kargo hizmetinde uluslararası çalışma ortaklıkları ve Navoi hızlı kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve profesyonel ekibi sayesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmekteyiz ve uygulamaktayız.

NAVOİ HAVA KARGO

Kargo34 günümüz teknoloji çağının hızına ayak uydurmakta ve teknoloji çağının ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Navoi Hava Kargo ile hedeflenmiş olan zaman diliminde ve hızlı teslimat ilkesini, uygun fiyat seçenekleri ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetlerini sunar ve Navoi Hava Kargo gönderilerinizi sorunsuz teslim etmektedir.
Navoi Hava Kargo hizmeti ile sorunlarınıza hızlı çözümler üretilmesi, esnek dağıtım koşulları ve ihtiyacınız olan servis için siz de Kargo34 Navoi Hava Kargo sistemine dahil olabilirsiniz.

Navoi Hava Kargo hizmetimizde gönderilerin fiyatı değişiklik göstermekte ve tek bir fiyat seçeneği bulunmamaktadır. Özbekistan’a ve Navoi’ye yapılan tüm kargo işlemlerinin gümrük işlemine tabi tutulacağı bilinmelidir. Bu sebeple de kargoların durdurularak incelemeye alınması gibi bir durum söz konusu olabilir. Navoi Hava Kargo birçok ülkede gümrük muafiyeti vardır fakat firma veya bireysel olunması, gümrük prosedüründe farklılıklara sebep olabilir.

Navoi Hava Kargo gümrük prosedürler ve vergi sistemi diğer ülkelerden değişkenlik gösterebilir. Navoi Hava Kargo hizmetinde bu sebeple de sabit bir ücretlendirmenin yapılabilmesi söz konusu olamamaktadır. Fiyatlandırma konusu ile ilgili bilgi almak için Kargo34 Navoi Hava Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Navoi Hava Kargoda acil kargo hizmetinde kargolar ayrıntılı bir aramaya tabi tutulur. Bu arama sonucunda uçağa yükleme işlemi gerçekleştirilir.
Kargonun uçakta sevkiyatı yapılırken herhangi bir hasar ortaya çıkması halinde ve bunun sonucunda kargo şirketinin sorumluluğu bulunmaz.

Kargolarınız ya da ürünleriniz size söylenmiş olan sürelerde, istenilen noktaya sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Kargo34 Navoi Hava Kargo’dan, kargo taşımacılığında en uygun fiyatlar ile Navoi Hava Kargo hizmeti alarak, masraflarınızı en aza indirebilir, hızlı teslimat sürelerimiz sayesinde iş hacminizi artırabilir ayrıca kazançlarınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz.

Navoi Hava Kargo taşıma, gümrük konusunda profesyonel deneyime sahip, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzmanlaşmış bir firmadır.
Kargo gönderilerinde gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede sunmakta olduğumuz Navoi Hava Kargo gümrük hizmetleri gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz etkin bir şekilde gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır.

Narvoi Hava Kargo hizmetimizdeki gümrük konusundaki uzmanlığımız siz değerli müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarını ve gönderileriniz Narvoi’ye ulaşırken rahat etmenizi sağlamaktayız.