NAURU YURTDIŞI KARGO

Nauru Yurtdışı Kargonuzu Nauru Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Nauru Doküman gönderimi, Nauru Dosya gönderimi, Nauru Evrak gönderimi, Nauru Pasaport gönderimi, Nauru Numune gönderimi, Nauru Paket gönderimi, Nauru Hediye gönderimi ve Nauru Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Nauru acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Nauru Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Nauru gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Nauru’ya sevki yapılır.
Nauru Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Nauru gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Nauru acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Nauru Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Nauru DHL, Nauru FedEx ve Nauru UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Nauru Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Nauru kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Nauru Kargo Takip Numarası, gönderiniz Nauru’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Nauru’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Nauru gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Nauru’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NAURU’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Nauru Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Nauru kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Nauru koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Nauru kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Nauru kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Nauru Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Nauru’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Nauru paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Nauru yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Nauru Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Nauru Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.