NAMIBYA YURTDIŞI KARGO

Namibya Yurtdışı Kargonuzu Namibya Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Namibya Doküman gönderimi, Namibya Dosya gönderimi, Namibya Evrak gönderimi, Namibya Pasaport gönderimi, Namibya Numune gönderimi, Namibya Paket gönderimi, Namibya Hediye gönderimi ve Namibya Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Namibya acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Namibya Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Namibya gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Namibya’ya sevki yapılır.
Namibya Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Namibya gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Namibya acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Namibya Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Namibya DHL, Namibya FedEx ve Namibya UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Namibya Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Namibya kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Namibya Kargo Takip Numarası, gönderiniz Namibya’ya çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Namibya’ya Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Namibya gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Namibya’ya yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

NAMIBYA’YA KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Namibya Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Namibya kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Namibya koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Namibya kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Namibya kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Namibya Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Namibya’ya sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Namibya paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Namibya yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Namibya Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Namibya Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.