MYANMAR YURTDIŞI KARGO

Myanmar Yurtdışı Kargonuzu Myanmar Ekspres Kargo tercihi ile, Kargo34 aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Myanmar Doküman gönderimi, Myanmar Dosya gönderimi, Myanmar Evrak gönderimi, Myanmar Pasaport gönderimi, Myanmar Numune gönderimi, Myanmar Paket gönderimi, Myanmar Hediye gönderimi ve Myanmar Koli gönderimi gibi tüm kargolarınız için Myanmar acil kargo, ile gönderebilirsiniz.

Myanmar Kargo Teslimat süresi için satış temsilciniz ile görüşebilirsiniz,
Myanmar gönderiniz bize ulaştığında, aynı gün Myanmar’a sevki yapılır.
Myanmar Yurtdışı Kargo, taşıma süreleri tatil günü ve uzak bölgeye teslimat gibi nedenlerden ötürü +1 gün farklılık gösterebilir

30 Kg üzeri Myanmar gönderileriniz için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yüksek kilolardaki Myanmar acil kargolarınız için mutlaka fiyat isteyiniz.
Myanmar Acil Kargo Gönderilerini anlaşmalı olduğumuz Myanmar DHL, Myanmar FedEx ve Myanmar UPS firmaları ile gönderilmektedir. Tamamen uluslararası firmalarla hizmet vermekteyiz.

Myanmar Yurtdışı, gönderilerinizin türkiye içi nakliyesi Aras, Mng, Yurtiçi Kargo gibi anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır.
Siparişiniz sonrası satış danışmanınız sizinle iletişime geçerektir, Myanmar kargo süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır,

Myanmar Kargo Takip Numarası, gönderiniz Myanmar’a çıkış yapıldığı gün size iletilerek online olarak gönderinizi takip edebileceksiniz.
Myanmar’a Doküman dışında ticari bir mal gönderdiğinizde belirli değeri aşan kargolar için Myanmar gümrük mevzuatı nedeni ile gümrük vergisi uygulanabilir.

Myanmar’a yaptığınız gönderiye ait ödemeyi online olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

MYANMAR’A KARGO GÖNDERME HAZIRLIĞI

Myanmar Doküman gönderilerinizi adresinize gelen kuryemize konşimento evrağını düzenlyerek teslim edebilirsiniz.
Doküman dışı Myanmar kargolarınız için öncelikle sitemizdeki “Excel Fatura” örneğini doldurarak kaşe imza yapınız.
Myanmar koli gönderisi için, kargolarınıza Excel Fatura hazırlanmalıdır.
Myanmar kargonuzun ağırlığını ve ölçülerini belirleyiniz. ödemenizi eksiksiz yapabilmeniz için net kg ve ölçüye ihtiyacınız olacaktır, daha sonra fiyat farkı faturası ile karşılaşmamak, işlemlerinizde gecikme yaşanmaması, için önem taşımaktadır.
Myanmar kargo maliyetlerini, belirleyici en önemli konu kargonun gerçek ağırlığından ziyade, uçakta kapladığı alandır. kargonuzun hacimsel ağırlığı ( DESİDİR ) . Hacimsel Ağırlık (DESİ) paketin gerçek ağırlığından daha yüksek ise;
Myanmar Yurtdışı kargo maliyetinde yüksek olan değer hesaplanırken kullanılır.
Hacimsel Ağılık (DESİ) : En(cm) x Boy(cm) x Yükseklik(cm) / 5000 formülü ile hesaplanır.
Myanmar’a sürekli çalıştığımız cari müşterilerimiz için hesaplamaların ve evrakların otomatik olarak hazırlandığı, online program bağlantısı iletilmektedir.
Myanmar paket çağrınız bize düştüğünde, satış danışmanımız size ulaşarak kargonuz konusunda hızlı bir şekilde aksiyon alacaktır.
Myanmar yurtdışı kargonuzu, istanbul dışından anlaşmalı olduğumuz yurtiçindeki bir kargo firması ile bize ücretsiz olarak ulaştırmanız gerekmektedir.
Size ileteceğimiz anlaşma numarası ile yurtiçindeki Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşerek adresinizden aldırabilir, veya size en yakın Kargo Şubesine bizim tarafımızdan ödenecek şekilde elden teslim edebilirsiniz.
Paketinizin istanbula gelmesi için Kargo’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Yurtiçindeki Kargo ile kargonuzun istanbula ulaşım süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir yaklaşık olarak 1-2 gündür.
Myanmar Paketiniz bize ulaştığında yurtdışına sevki sağlanacak ve Online Myanmar Kargo Takip Numarası sizinle paylaşılacaktır.